Isännöinnin henkilöstö

Ota yhteyttä isännöintiin

  • Haluatte rekisteröidä ostamanne asunto-osakkeet tai haluatte tehdä muuttoilmoituksen
  • Tarvitsette isännöitsijätodistuksen tai ilmoitat asunnon korjaustöistä
  • Jos on sattunut henkilö- tai esinevahinko taloyhtiön alueella
  • Sinulla on kysyttävää vastikelaskuista tai taloyhtiön hallintaan liittyvistä asioista

Ota yhteyttä kiinteistöhuoltoon

  • Haluat oven avauksen asuntoosi
  • Huoltopäivystys asioissa, mm. jos räystäällä on jääpuikkoja
  • Piha-alueen puhtaanapito asioissa
  • Vikatapauksissa: esim. hissi on rikki, taloyhtiön sauna ei lämpiä, ilmanvaihto ei toimi tai asunnossa on kylmä

 

Asiakaspalvelu

0400 152 222
avera@aanekoski.fi
Isännöitsijä, ITS
Pertti Airaksinen
0400 235 636
pertti.airaksinen@aanekoski.fi
Isännöitsijä, IAT
Harri Halme
040 178 6421
harri.halme@aanekoski.fi
Isännöitsijä, ITS. KPT, LVV
Minna Viinikainen
0400 235 640
minna.viinikainen@aanekoski.fi
Tekninen isännöitsijä, ITS-TEK, IAT, ins.
Mika Vesterinen
040 650 0927
mika.vesterinen@aanekoski.fi
Toimialapäällikkö/Isännöitsijä, IAT
Kalervo Tervo
040 769 7640
kalervo.tervo@aanekoski.fi
Kiinteistösihteeri, KPT, VVT
Irene Järvikylä
Klo 10-15 0400 235 632
irene.jarvikyla@aanekoski.fi
Kirjanpitäjä, KPT, KPT II
Kaija Hänninen
Klo 10-15 0400 115 368
kaija.anneli.hanninen@aanekoski.fi
Kirjanpitäjä KPT, IAT
Marja-Liisa Liimatainen
Klo 10-15 040 626 7329
marja-liisa.liimatainen@aanekoski.fi
Kirjanpitäjä
Pirjo Honkonen
Klo 10-15 040 592 8657
pirjo.honkonen@aanekoski.fi