Henkilöstö

Ota yhteyttä isännöintiin

  • Haluatte rekisteröidä ostamanne asunto-osakkeet tai haluatte tehdä muuttoilmoituksen
  • Tarvitsette isännöitsijätodistuksen tai ilmoitat asunnon korjaustöistä
  • Jos on sattunut henkilö- tai esinevahinko taloyhtiön alueella
  • Sinulla on kysyttävää vastikelaskuista tai taloyhtiön hallintaan liittyvistä asioista

Ota yhteyttä kiinteistöhuoltoon

  • Haluat oven avauksen asuntoosi
  • Huoltopäivystys asioissa, mm. jos räystäällä on jääpuikkoja
  • Piha-alueen puhtaanapito asioissa
  • Vikatapauksissa: esim. hissi on rikki, taloyhtiön sauna ei lämpiä, ilmanvaihto ei toimi tai asunnossa on kylmä

 

Toimitusjohtaja
Antti Virmanen
020 632 2863
antti.virmanen@aanekoski.fi
Pertti Airaksinen
Isännöitsijä, ITS
Pertti Airaksinen
0400 235 636
pertti.airaksinen@aanekoski.fi
Harri Halme
Isännöitsijä, IAT
Harri Halme
040 178 6421
harri.halme@aanekoski.fi
Kalervo Tervo
Isännöitsijä, IAT
Kalervo Tervo
040 769 7640
kalervo.tervo@aanekoski.fi
Minna Viinikainen
Isännöitsijä, ITS. KPT, LVV
Minna Viinikainen
0400 235 640
minna.viinikainen@aanekoski.fi
Taloussihteeri, PAK, Taloushallinnon at
Päivi Luoma
0400 235 644
paivi.luoma@aanekoski.fi
Kiinteistösihteeri, KPT
Irene Järvikylä
0400 235 632
irene.jarvikyla@aanekoski.fi
Kirjanpitäjä, KPT II
Kaija Hänninen
0400 115 368
kaija.anneli.hanninen@aanekoski.fi
Kirjanpitäjä, KPT
Merja Kettunen
0400 235 647
merja.kettunen@aanekoski.fi
Kirjanpitäjä, KPT II
Virpi Pollari
040 139 2722
virpi.pollari@aanekoski.fi